Mobile menu

Events

Kutsekoolide tugispetsialistide võrgustikuseminar «Kevad 2020 eri: tagasi koolis, õpilase toetamine kriisist väljumisel»

Skype

Ootame kutsehariduses töötavaid tugispetsialiste kevadisele võrgustikuseminarile, kus räägime õppetööle naasmisest pärast eriolukorda.​

Peaesineja on Karmen Maikalu-  koolipsühholoog, pere- ja paariterapeut, Eesti Koolipsühholoogide Ühingu juhatuse esinaine. Ettekande fookuses on kutsekooli õppijad (vanuses 16 + …erinevas eas täiskasvanud), kellel on juba tugispetsialistidele teadaolev erinev toetuse vajadus ja ka need, kellel on probleemid ilmnenud nüüd kriisi ajal. Kuidas ära tunda abivajaduse suurenemist? Kuidas toetada kriisist väljatulekut? Kuidas taastada igapäevane koolirutiin ja muud igapäevategevused arvestades ka kehtivaid piiranguid? Muutunud reaalsuse tähenduse loomine – mida see tähendab noorele inimesele, õpetajale, tugispetsialistile. Meie kolleeg võib olla rohkem ärev ja ka sotsiaalpedagoog ise. Tekkinud olukord on väljakutse kõigile.

Registreerumine lõppeb 11.05.2020. Kui soovite esitada eelnevalt küsimusi esinejale, siis palun saatke need tiina.talussaar@rajaleidja.ee kuni 8.05.2020.

Täpsema päevakava ja osalemise lingi saadame registreerunutele.​​

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.