Mobile menu

Events

Mööblitislerite kutsemeistrivõistlus/jääb ära

Tallinn

Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel, oleme otsustanud kutsemeistri­võistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära jätta.

Parim Mööblitisler 2020 kutsevõistlus toimub 29.–30. aprillil  oskuste festival „Noor meister 2020“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus  kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda üks võistleja.

Mööblitisleri kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes mööblitisleri  erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2019/2020 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat​.

Nimeline registreerimine asub SIIN.​
 
Täpsem info tulekul!​

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.