Mobile menu

Events

Moodul „Õpitee ja töö muutuvas keskkonnas“ — II GRUPP

Tallinn

NB! Registreerumine lõppenud, sest grupp on täis. Palume soovi korral registreeruda 1. grupi või 3. grupi koolitusele.​

Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames toimuvad koolitused kutseõpetajatele mooduli „Õpitee ja töö muutuvas keskkonnas" rakendamiseks.

Moodul Õpitee ja töö muutuvas keskkonnas on üldpädevusi kujundav põhiõpingute moodul kõikides kutseõppe õppekavades ning on koostatud 2.-5. kutseõppe tasemele, arvestades Eesti kvalifikatsiooniraamistikuga määratud tasemete erinevusi.

Koolituse eesmärgiks on saada teadmisi ja kogemusi mooduli sisuliseks rakendamiseks ja lõimitud õppe korraldamiseks.

Koolitused toimuvad Tallinnas. Igast kutseõppeasutusest ootame osalema kuni 3 inimest (õppekava/rakenduskava eestvedajad; mooduli rakendajad).

Et võimaldada suuremat osavõttu koolitustest, on moodustatud kolm koolitusgruppi. Koolitussisu on kõigil gruppidel ühesugune. Igal grupil on kolm koolituspäeva vastavalt graafikule. Esimene on kahepäevane koolitus ja sellele järgneb kuu aja pärast ühepäevane koolitus.

II grupi koolituspäevad toimuvad järgmiselt:
05.03-06.03.2020 – 2-päevane koolitus
15.04.2020 – 1-päevane koolitus​​

II grupi registreerumine on avatud 25. veebruarini 2020!

Koolituse asukoha ja päevakava saadame registreerunud osaleja e-postile.​

Koolitused on osalejatele tasuta, selle läbiviimist toetab Ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu.​​

Поля не найдены.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.