Mobile menu

Events

Raamatupidajate kutsemeistrivõistlus/jääb ära

Sokos hotell Viru konverentsikeskus

Tähelepanu! Arvestades rahvatervise riske ja eriolukorda Eestis, jääb kutsemeistrivõistlus ära. 

Parim Raamatupidaja 2020 kutsevõistlus toimub 3. aprillil Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses (Tallinn). Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni kolm võistlejat.

Raamatupidaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes või rakenduskõrgkoolis kutseõppe õppekaval majandusarvestuse, väikeettevõtluse või ärikorralduse erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2019/2020 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1994 või hilisem). 

Võistluse nimeline registreerimine toimub SIIN.​​

Registreerimise jm korralduslik info:

  • Võistlejate nimelise nimelise registreerimise tähtaeg on 13. märts. Palun täita registreerimisandmed SIIN.
  • ​Parim Raamatupidaja 2020 võistlusel ei ole osalustasu.

Võistlusmaterjalid

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.