Mobile menu

Events

Sekretäride ja bürootöötajate kutsemeistrivõistlus/jääb ära

Tallinn

Sekretäri ja bürootöötaja kutsemeistrivõistlus​
​29.04.2020
Tallinn

Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel, oleme otsustanud kutsemeistri­võistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära jätta.
​​

Parim ​sekretär 2020 ja Parim bürootöötaja 2020 kutsemeistrivõistlused on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes sekretäri või bürootöötaja eriala õppekavadel. Võistelda saavad noored, kes on kantud 2019/2020 õppeaastal kutseõppeasutuse õpilaste nimekirja ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaasta 1994 või hilisem).
 

 
Registreerimise jm korralduslik info:
  • Võistlejate nimelise registreerimise tähtaeg on 13.märts. Palun täita registreerimisandmed SIIN​.

 
Võistlusmater​​jalid:
Võistlusele registreerunud koolid:
  • ​Pärnumaa Kutsehariduskeskus (5)
  • Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool (2)
  • Tartu Kutsehariduskeskus (3)
  • Tallinna Majanduskool (3)​

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.