Mobile menu

Events

Vastuvõtu administraatorite kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim vastuvõtu administraator 2020 kutsevõistlus toimub 29.–30. aprillil​ oskuste festival „Noor meister 2020“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni kaks õpilast.

Vastuvõtu administraatori kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes majutusteeninduse või hotelliteenindaja erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2019/2020 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat.

Nimeline registreerimine asub SIIN.​
 
Täpsem info tulekul!​​

 ​

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.