Mobile menu

Täienduskoolitused

Ettevõtlusõppe arendus

Ettevõtlusõppe arendamiseks kujundame õppurite ettevõtlikkust ja õpetame nii üld-, kutse- kui ka kõrghariduse tasemel ettevõtlusteadmisi ja -oskusi. Selleks toetame ettevõtlikkuse edendamist aineüleselt, koolitame õpetajaid-õppejõude, arendame ettevõtjaid kaasates praktilist ettevõtlusõpet ja levitame ettevõtlikku mõtteviisi nii õpetajate-õppejõudude hulgas kui ka ühiskonnas laiemalt.

Ettevõtlusõppe arendamine toimub programmi Edu Tegu ehk „Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõigil haridustasemetel“ raames.

Programmi juhtpartnerina toetab Innove ettevõtliku hoiaku kujunemist üldharidus- ja kutsekoolides, selgitades, miks on hea olla ettevõtlik, millist kasu toob ettevõtlus ja mis on vaja seda õppida. Toetame ettevõtlusõppe sidumist tegeliku eluga ning parimate projektide elluviimist. Korraldame koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö projektikonkursid.

Programmi juhtpartnerid on sihtasutus Innove ja Tartu Ülikool (TÜ), partnerid Tallinna Ülikool (TLÜ), Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ), Eesti Maaülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business School, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Junior Achievement Eesti (JA) ning Ida-Viru Ettevõtluskeskus (IVEK).

Loe lähemalt programmist ning sellest, mis võimalusi pakub Edu Tegu õpilastele ja tudengitele ning õpetajatele ja koolijuhtidele.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.