Mobile menu

Täienduskoolitused

Täienduskoolitused haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Direktoril on oluline roll õpikeskkonna kujundamisel ja seeläbi ka õpitulemuste mõjutajana. Innove õpetaja ja koolijuhi täienduskoolituskeskus toetab nii alustavaid kui ka kogenud haridusasutuste juhte parema õpikeskkonna kujundamisel. Aitame arendada juhtimiskompetentse, toetame mentorlust, teadvustame õppe- ja kasvatusprotsessi olulisust ning üha uueneva õpikäsituse tähtsust. Pakume haridusjuhtidele võimalust vahetada üksteisega kogemusi ja teadmisi nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.

Haridusasutuse juhi kompetentsimudel ja 360° tagasiside meetod Mentorid ja väljaõpe Personalijuhtimine haridusasutuses
Coach’id haridusasutuste juhtidele Muutuste ja muudatuste juhtimine organisatsioonis Väärtuspõhise ja õppijakeskse haridusasutuse juhtimine
Õppejuhtide arenguprogramm

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.