Mobile menu

Täienduskoolitused

Coach’id haridusasutuse juhtidele

Nii nagu maailma parimatel sportlastel on oma treenerid, et tippu jõuda ja seal püsida, vajavad edu saavutamiseks coach’e ka teiste alade tipptegijad – sealhulgas koolijuhid. Alates juulist avaneb kõikidel üldhariduskooli või kutseõppeasutuse juhtidel võimalus taotleda endale coach, kes aitab juhti tema arenguteel.

Juuli alguseks moodustame coach’ide salve kümnest Eestis tunnustatud ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud coach’ist, kes aitavad individuaalsete kohtumiste käigus püstitada haridusasutuse juhtidel nii isiklikke kui ka organisatsiooni arengu eesmärke ning toetavad nende saavutamisel. Coach’ide eesmärgiks on olla juhtidele arengupartneriks haridusasutustes toimuvate ümberkorralduste faasis ja muutuste juhtimise käigus. Lisaks võimaldavad coach’iga kohtumised arendada juhtimisalaseid kompetentse – kogedes coach’ingu protsessi ning selle kasu ja mõju juhi enesearengule, annab see julguse arendada ka juhi enda coach’ingu oskusi ning rakendada coach’ivat juhtimist oma organisatsioonis igapäevaselt.

Kuidas coach’ing toimub?

Üldhariduskoolide või kutseõppeasutuste juhid ise või nende vahetud juhid (koolipidaja esindajad) saavad taotleda Innovelt coach’i teenust. Endale sobivaima coach’i saab taotleja valida juulis avalikustatavate coach’ide seast, arvestades valiku tegemisel muuhulgas ka eesseisva lahendamist vajava ülesande valdkonnaga. Coach’ingu sessioonid on individuaalsed kohtumised, mis võivad aset leida nii näost näkku kui ka virtuaalsel kujul.

Coach’i teenust saab taotleda selle aasta lõpuni ning kõik kohtumised peavad olema toimunud käesoleva aasta 14. detsembriks.

Coach’ide nimekirja ja täpsemad juhised taotlemiseks edastame kõikidele üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste juhtidele juulis.

 

Coach’ingu teenust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toel programmi „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid” vahenditest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.