Mobile menu

Täienduskoolitused

Coachid haridusasutuse juhtidele

Nii nagu maailma parimatel sportlastel on oma treenerid, et tippu jõuda ja seal püsida, vajavad edu saavutamiseks coache ka teiste alade tipptegijad – sealhulgas koolijuhid.

Nüüd on kõikidel üldhariduskooli või kutseõppeasutuse juhtidel võimalus taotleda endale coach, kes aitab juhti tema arenguteel. Meie coachide salve kuulub seitse Eestis tunnustatud ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud coachi, kes aitavad individuaalsete kohtumiste käigus püstitada haridusasutuse juhtidel nii isiklikke kui ka organisatsiooni arengu eesmärke ning on toeks nende saavutamisel. Coachide eesmärgiks on olla juhtidele arengupartneriks haridusasutustes toimuvate ümberkorralduste faasis ja muutuste juhtimise käigus. Lisaks võimaldavad kohtumised coachiga arendada juhtimisalaseid kompetentse – kogedes coachingu protsessi ning selle kasu ja mõju juhi enesearengule, annab see julguse arendada ka juhi enda coachingu oskusi ning rakendada coachivat juhtimist oma organisatsioonis igapäevaselt.

Kuidas coaching toimub?

Üldhariduskoolide või kutseõppeasutuste juhid ise või nende vahetud juhid (koolipidaja esindajad) saavad taotleda Innovelt coachi teenust. Endale sobivaima coachi saab taotleja valida SA Innove pakutavate coachide seast, arvestades valiku tegemisel muuhulgas ka eesseisva lahendamist vajava ülesande valdkonnaga. Coachingu sessioonid on individuaalsed kohtumised, mis võivad aset leida nii näost näkku kui ka virtuaalsel kujul.

Coachid

Klõpsa pildile, et tutvuda coachiga lähemalt!

Piret Bristol Ruti Einpalu Taimi Elenurm Kaie Kivisaar Karin London Sigrid Melts Kaidi Peets

Tingimused coachi taotlemiseks

  • Coachi saab taotleda üld- või kutseõppeasutuse direktor või tema vahetu juht.
  • Coachingu periood kestab kuni 14.12.2018.
  • Coachingu sessioonide maht ühe coachee kohta on kokku maksimaalselt 12 astronoomilist tundi.

Taotlemine

  • Vali coachide seast välja endale sobiv coach, kellega soovid koostööd alustada.
  • Kirjelda ja põhjenda lühidalt, milliste arengueesmärkide toetamiseks coachi vajad (maksimaalselt 4–5 lauset).
  • Saada oma sooviavaldus e-posti aadressile marju.aolaid@innove.ee.
  • Kolme päeva jooksul pärast avalduse laekumist viime coachi ja coachee omavahel kokku koostöö alustamiseks.
  • NB! Kui valitud coachil on juba maksimaalne hulk coacheesid täitunud, siis pakume välja mõne teise coachi.

Töökorraldus coachi ja coachee vahel

  • Sessioonide toimumise ajad, kohad ja kestvuse lepivad coachee ja coach omavahel kokku.
  • Coachingu sessioonid võivad toimuda nii näost näkku kohtumistena kui ka virtuaalselt (st läbi erinevate elektrooniliste sidevahendite).

 

Coachingu teenust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toel programmi „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid” vahenditest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.