Mobile menu

Täienduskoolitused haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Kaie Kivisaar

Kaie Kivisaar on ICF ülemaailmse ja ICF Estonia ühingu liige, viinud läbi individuaalseid coachingu sessioone ning õpetanud praktiliselt kasutama coachingu meetodeid juhtimises. Kaie Kivisaar

Ta töötanud ligi 9 aastat rahvusvahelises suurettevõttes personalijuhina, viimased kolm aastat aga koolitusettevõttes Belbin Eesti treeneri ja Belbini meeskonnarollide spetsialist-konsultandina ning coachina. Lisaks koolitusteemadele „Belbini meeskonnarollid“ ja „Enesekehtestamine. Kindel stiil“ konsulteerib ta personalijuhtimise alastes küsimustes.

Kaie on omandanud pedagoogi ja kasvatustöö metoodiku kutse Tallinna Ülikoolis ning saanud samast ka organisatsioonikäitumise eriala personalijuhtimise suunal magistrikraadi.

Kaie coaching võiks anda enim lisaväärtust juhtidele, tippspetsialistidele ja võtmetöötajatele, kes soovivad käivitada iseendas või oma meeskonnas sisemist potentsiaali uuteks arenguteks, samuti saada julgust seada endale või oma meeskonnale uusi ühiseid eesmärke ja neid saavutada. Samuti sobib Kaie coachiks kõikidele inimestele, kes soovivad enda tööd tõhusamalt teha ja areneda, aga ka saavutada senisest enamat ning astuda sammud suunas, kus nähakse potentsiaali. Samuti neile, kes soovivad leida täiesti uue suuna, ent neil puudub selgus või ka julgus mõtte elluviimiseks.

Eelistatud valdkonnad

  • Iseenda motiveerimine
  • Meeskonna motivatsioon ehk koostöötamine
  • Meeskonna loomine
  • Aja planeerimine
  • Motiveeriv tagasiside

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.