Mobile menu

Täienduskoolitused haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Karin London

Karin London on töötanud koolitaja ja nõustajana kokku 24 aastat, olnud superviisor ja coach aastast 2006, seeniorsuperviisor ja coach 2016 aastast. Viimased 6 aastat õpetab ta Moreno Supervisiooni- ja Coachingu Koolituskeskuses omakorda superviisoreid ja coache. Karin London

Karin on õppinud Tartu Ülikooli ärimagistrantuuris; aga ka NLP-d ja psühhodraamat, mille võtteid ta coachingu läbiviimisel kasutab. Lisaks on ta lõpetanud organisatsiooni- ja ärikonstellööride ning süsteemsete perekonstellatsioonide väljaõppe.

Coachingu- ja koolitusalast koostööd on temaga teinud paljud avaliku ja ka erasektori organisatsioonid, mis tegutsevad väga erinevates sfäärides – alates sotsiaalvaldkonnast kuni ärini. Oma spetsiifikaks peabki Karin organisatsiooni juhtimise ja toimimise seaduste tundmist ja ta töötab kasvu, mitte võimuhierarhiate või „õigete“ kohtade leidmise ning andmisega meeskondade juhtimisel. Ta oskab töötada kõikvõimalike varjatud dünaamikatega ja nendest tulenevate raskustega organisatsioonis, tunneb muutuste juhtimist ning teab, kuidas sellesse kaasata meeskonda. Lisaks on Karinil pikaajaline kogemus kaasava juhtimise printsiipide, juhi kompetentside ning eesmärkide saavutamisega töös

Valdkonnad:

  • Süsteemsed muutused organisatsiooni ja meeskondade juhtimisel
  • Süsteemsed muutused isiksuslikul tasandil

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.