Mobile menu

Täienduskoolitused haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Karin London

Karin London on töötanud koolitaja ja nõustajana kokku 24 aastat, olnud superviisor ja coach aastast 2006, seeniorsuperviisor ja coach 2016 aastast. Viimased kuus aastat õpetab ta Moreno Supervisiooni- ja Coachingu Koolituskeskuses omakorda superviisoreid ja coache ning kovisiooni süsteemide arendamist. Karin London

Karin on õppinud Tartu Ülikoolis eripedagoogikat ja töötanud lühikest aega koolis. Juba ülikooli ajal alustas psühhoteraapia õpinguid psühhodraama alal, hiljem ka NLP, pereteraapia, pere- ja organisatsioonikonsteallatsioonide ja teiste teraapiate alal. Neid võtteid ta coachingu läbiviimisel ka kasutab.

Karin on läbinud ANSE rahvusvahelistele standarditele vastava superviisori ja coachi väljaõppe (Institut für Supervision Organisation Kommunikation der Rote Faden ja Tallinna Ülikool).

Coachingu- ja koolitusalast koostööd on temaga teinud paljud avaliku ja ka erasektori organisatsioonid sotsiaalvaldkonnast, haridusest ja tervishoiust kuni ärini. Oma spetsiifikaks peab Karin organisatsiooni juhtimise ja toimimise seaduste tundmist. Ta töötab kasvu, mitte võimuhierarhiatega ja nn „õigete“ kohtade leidmise ning andmisega meeskondade juhtimisel, mis on hea ja tulemusliku koostööõhkonna kujundamisel väga tähtis. Karin oskab töötada kõikvõimalike varjatud dünaamikate ja nendest tulenevate raskustega organisatsioonis, tunneb muutuste juhtimist ning teab, kuidas sellesse kaasata meeskonda. Lisaks on Karinil pikaajaline kogemus kaasava juhtimise printsiipide, juhi kompetentside ja eesmärkide saavutamisega töös.

Valdkonnad:

  • Muutused organisatsiooni ja meeskonna tasandi – uute kolleegide lisandumine, vanade lahkumine, raskused seoses muutustega omavalitsuses.
  • Süsteemsed muutused isikutasandil – juhi eneseanalüüsi ja reflektsioonioskuse arendamine, juhi jõustamine ning juhi kompetentsid.
  • Konfliktide lahendamine ja modereerimine meeskonna- ja organisatsiooni tasandil
  • Tööstress isiklikul, meeskondlikul ja organisatsiooni tasandil.
  • Organisatsioonikultuuri arendamine ja mõjutamine.
  • Asutuste ja osakondade ühinemised – nendest tulenevad muutused, stress ja raskused.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.