Mobile menu

Täienduskoolitused haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Piret Bristol

Piret Bristol on hariduselt psühholoog ning omandanud psühholoogilise nõustaja ja psühhoterapeudi täiendhariduse. Ta on läbinud ANSE rahvusvahelistele standarditele vastava superviisori ja coachi väljaõppe (Institut für Supervision Organisation Kommunikation der Rote Faden ja Tallinna Ülikool) ning täiendanud end lahenduskeskse coachingu ja süsteemse konstellatsiooni coachingu alal. Piret Bristol

Varasemalt on Piret töötanud koolipsühholoogi ja Tallinna Hariduskolleegiumi Põhikooli juhatajana ning õpetanud psühholoogiat mitmetes koolides. Praegu on ta Bristol & Partnerid OÜ superviisor, coach ja koolitaja, International Supervision and Coaching Institute`i superviisorite/coachide väljaõppe põhiõppejõud ja Tallinna Ülikooli külalislektor. Rohkem infot: www.bristol.ee

Piret on superviseerinud ja coachinud juhte ja spetsialiste üle 1400 tunni. Pireti coacheede hulgas on viimastel aastatel põhiliselt haridusjuhid ja õpetajad, aga ka koolijuhtide järelkasvu programmis osalejad.

Et Pireti hinnangul on küps, ennast peegeldav ning analüüsiv juht kogu organisatsiooni arengu üks võtmetegureid, siis peab ta oluliseks koolijuhi pidevat tööd iseendaga. Võimalus coachida paljusid haridusjuhte koolitusprogrammi „Personalijuhtimine haridusasutuses“ raames on talle näidanud, et koolijuhile on oluline arendada harjumust ennast kõrvalt vaadelda ja õppida esitama küsimusi oma tegevuse ning mõju kohta. Kuna Piret on aastaid Eesti haridusvaldkonnaga tööalaselt kokku puutunud ning ka ise koolijuhina töötanud, usub ta, et saab coachina haridusjuhile kasulik olla. Lisaväärtust saab ta pakkuda oma kogemusega Euroopa tasandil, kuuludes Euroopa rahvuslike supervisiooniorganisatsioonide assotsiatsiooni ANSE juhatusse ja puutudes tihedalt kokku Euroopa riikide superviisorite ning coachidega.

Valdkonnad:

  • Meeskonnaarendus ja meeskonna juhtimine
  • Konfliktilahendus ja –vahendus
  • Muudatuste juhtimine
  • Personalipoliitika
  • Organisatsioonikultuuri arendamine
  • Võim ja mõjustamine
  • Stressiga toimetulek ja läbipõlemise ennetamine

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.