Mobile menu

Haridusasutuse juhi kompetentsimudel ja 360° tagasiside meetod

Haridusasutuse juhi kompetentsimudel ja 360° tagasiside meetod

Haridusasutuse juhi kompetentsimudeli eesmärk on kirjeldada 2025. aasta perspektiivis haridusasutuse juhti kui kooliuuendajat, kes mõistab ühiskonna arenguid ja tulevikuootusi haridusasutusele ning toetab igat õpilast tema võimete maksimaalsel arendamisel.

Kompetentsimudelit kasutatakse haridusasutuse juhi enesearendamisel, värbamisel ja valikul, koolitamisel, individuaalsel nõustamisel, tulemushindamisel ning tunnustamisel.

Vaata haridusasutuse juhi kompetentsimudelit siin!

360° tagasiside hindamise meetod haridusasutuse juhi enesearenguks

360° tagasiside meetod juhtide kompetentsimudeli põhjal võimaldab kasutada informatsiooni individuaalse arenguplaani koostamisel ja võrrelda juhi enda hinnangut teiste poolt antud hinnangutega olulistes kompetentsides.

Õppevideo „3600 tagasiside meetodi tutvustus haridusasutuse juhile ja pidaja esindajale“

Õppevideo eesmärgiks on toetada Eesti koolijuhtide professionaalset arengut 3600 tagasiside meetodi abil. Eesmärgi saavutamiseks tutvustatakse õppevideos meetodi olemust ja protsessi. Samuti antakse ülevaade protsessi etappidest, hindajate valikust ja Innove rollist protsessis. Head tutvumist!

Seminarid

Selleks, et tagasiside meetodi läbiviimine juhi kompetentsimudeli põhjal oleks tulemuslik, ootame haridusasutuse juhte ja haridusasutuse pidaja esindajat 360° tagasiside meetodi seminarile.

Seminari teemad:
360° tagasiside meetodi tutvustamine ja protsessi etapid;
valimi koostamine;
360° tagasiside tulemuste analüüs;
Järeltegevused tagasisideperioodi järgselt.

Seminarid toimuvad:

  • Alushariduse juhid, koolijuhid ja haridusasutuse pidaja esindajad on oodatud Tartus toimuvale haridusasutuse juhi 360° tagasiside meetodi enesehindamise seminarile 5. septembril 2018. Registreeru siin
  • Alushariduse juhid, koolijuhid ja haridusasutuse pidaja esindajad on oodatud Tallinnas toimuvale haridusasutuse juhi 360° tagasiside meetodi enesehindamise seminarile 13. septembril 2018. Registreeru siin

Kompetentsikonverentsid

Kompetentsimudeli rakendamise kogemuste jagamiseks ning parimate praktikate levitamiseks toimusid kompetentsikonverentsid. Vaata toimunud konverentside materjale:

Kontaktisik: Kadi Hajetski, e-mail kadi.hajetski@innove.ee, tel: 735 0546.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.