Mobile menu

Täienduskoolitused

Muutuste ja muudatuste juhtimine organisatsioonis

Pakume üld- ja kutseõppeasutuste ning koolieelsete lasteasutuste direktoritele ja õppealajuhatajatele täienduskoolitusprogrammi “Muutuste ja muudatuste juhtimine organisatsioonis”. Õppekava eesmärk on tõsta koolijuhtide arusaamu ja teadlikkust muudatuste juhtimisest, sellekohasest parimast oskusteabest maailmas ning täiendada juhi tööriistakasti. Kui sul on soov teostada käsilolevaid ja tulevasi muutusi valutumalt, mõtestada oma seniseid kogemusi ning omandada maailmatasemel teadmised ja praktilised juhi töövahendid muudatuste juhtimiseks, siis see on just sobiv koolitus sulle!

Õpe toimub kolmel tasemel: I, II ja meistriklass. Osalejal on võimalik valida, kas ta soovib õpinguid alustada I või II tasemest, ning liikuda seejärel edasi meistriklassi. I taseme koolitust soovitame eelkõige nendele juhtidele, kellel on vähene praktiline kogemus muudatuste elluviimisel ning kes soovivad saada põhiteadmisi ning praktilisi tööriistu muudatuste elluviimises. II tase on suunatud juhtidele, kellel on juba olemas teatud praktiline kogemus muudatuste elluviimisel. Selles tasemes ootame osalejalt loomisel olevat või valmis kujul muudatuste projekti oma organisatsioonis elluviimiseks. Meistriklass on suunatud juhtidele, kellel on pikaajaline kogemus ning kes soovivad saada  teadmisi rahvusvahelisel tasandil ning jagada oma parimaid praktikaid. Selles tasemes osalejatelt ootame loomisel olevat või valmis kujul muudatuste projekti oma organisatsioonis elluviimiseks.

Koolitusprogramm ja selle töövahendid on loodud koostöös Skandinaavia konsultatsiooniettevõte Implement Consulting Groupiga, tuginedes aastatepikkusele rahvusvahelisele kogemusele paljude organisatsioonide ja nende juhtide nõustamisel.

Õpe toimub eesti keeles.

Koolitus annab osalejale:

  • Laiaulatuslikud teadmised, kuidas juhtida muudatusi, millel oleks jätkusuutlik mõju.
  • Ülevaade kõige levinumatest muudatuse juhtimise meetoditest.
  • Juhi töövahendid ja tehnikad, mis võimaldavad muudatuste elluviimist koolis teadlikumalt ja kiiremini juhtida.
  • Sügavam mõistmine muudatuste psühholoogiast ja isikute ning gruppide reaktsioonide mustritest, nende mõjutamise viisidest.
  • Muudatuste juhi rolli selgem teadvustamine ja uued lahendused muudatusväljakutsetele oma koolis.
  • Praktilised näited teistest koolidest ja riikidest, kuidas muudatusi juhtida.

Õppeprogrammi lõpetamise aluseks on osalemine 90% auditoorses õppetöös ja iseseisvate tööde tegemine ning praktikumi esitlemine. Õppematerjale sisaldav link saadetakse osalejatele umbes kümme päeva enne koolituse toimumist, osalejad prindivad õppematerjalid endale ise välja.

Koolitusgruppi registreerumine käib läbi täienduskoolituskalendri. Registreerides annad kinnituse, et oled valmis osalema kõikidel koolituspäevadel (kokku 32 ak/h) ning tegema praktikumi iseseisva töö näol (16 ak/h). Palun veendu, et registreerud just endale sobivasse koolitusgruppi!

2018 II poolaasta:

II tase (üldhariduskooli ning kutseõppeasutuse juhid 1. koolituspäev 23.08.2018

2. koolituspäev 20.09.2018

3. koolituspäev 23.10.2018
4. koolituspäev 15.11.2018

Järelseminar: 13.12.2018

Tallinna Teeninduskool, Majaka 2 Ekke Sööt

 

Praktik: Toomas Kruusimägi

Meistriklass (alushariduse ja üld- ning kutsehariduse juhid) 1. koolituspäev 24.08.2018

2. koolituspäev 21.09.2018

3. koolituspäev 19.10.2018

4. koolituspäev 16.11.2018

Järelseminar: 14.12.2018

Tartu Kutseharidus-keskuse seminariruum, Kopli 1. Mati Sööt

Praktik: Ari Pokka

Päevakava:

10.00 – 11.30 I osa
11.30 – 11.45 paus
11.45 – 13.15 II paus
13.15 – 13.45 Lõuna
13.45 – 15.15 III osa
15.15 – 15.30 paus
15.30 – 17.00 IV osa

Juhul, kui koolitusgrupid ei täitu ning programm lükkub edasi, siis teavitatakse sellest osalejaid esimesel võimalusel.

Koolitusest saab loobuda koolituskalendri kaudu kuni seitse päeva enne koolituse toimumist.

Mida on varasemad osalejad selle koolituse kohta öelnud?

  • “Meie kooli meeskond sai võimaluse põhjalikult läbi mõelda oma koolis läbi viidava muudatuse. Saime aega analüüsida tehtut ja kavandada tegevusi tulevikuks. Sai käsitleda konkreetseid meie organisatsioonis aktuaalseid probleeme teooria taustal. Koolituse sisu oli väga praktiline ja koheselt oma töös rakendatav. Suurepärased koolitajad, pädevus tipptasemel!”
  • “Sain koolituselt väga palju abi, praktilisi juhtnööre ja töövahendeid, mis meie kooli/probleemi kontekstis aitavad.”
  • “Sain väga palju ideid ja tööriistu igapäevaseks juhitööks ja muutmisprotsesside juhtimiseks. Tihe seos teooria ja võimaliku praktikasse rakendatavaga.”

Lisainfo: koolitus@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.