Mobile menu

Eesti keele õpe ja mentorlus

Eesti keele õpe ja mentorlus

Aastaks 2020 viiakse kutsekeskhariduse vene õppekeelega rühmad üle eestikeelsele õppele. Selle muudatuse toetamiseks alustasime 2017. aasta sügisel keeleõppe projektiga kutseõppeasutustes töötavatele õpetajatele, mille raames pakume eesti keele õpet ning võimalust viia oma eesti keele oskus nõutud tasemele.

Projekti üks osa on tagada kõigile eesti keele õppijatele mentor, kellega praktiseeritakse regulaarselt eesti keelt.

Tule mentoriks!

Sinu tuge eesti keele mentorina vajab 39 Tallinna ja 69 Ida-Virumaa kutseõppeasutuse õpetajat. Mentorina oled toeks eesti keele õppimisel, tõstad õpetaja enesekindlust keele kasutamisel ja pakud eesti keele praktiseerimise võimalust.

Kui Sa tunned, et soovid aidata kaasa kolleegi eesti keele õpingutele, olla tema arengupartner ning eesti keele ja kultuuri saadik, siis oled oodatud infopäevale, kus räägime programmist täpsemalt.

Registreeru infopäevale:

Hetkel ei ole avatud registreerimist ühelegi infopäevale. 

Kontaktisik: Kristi Päeva, e-mail kristi.paeva@innove.ee, tel 735 0789.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.