Mobile menu

Teatmik “Abiks otsustajale. Kutseõppevõimalused”

Teatmik “Abiks otsustajale. Kutseõppevõimalused” annab ülevaate Eesti kutseõppeasutustes pakutavatest erialadest. Teatmiku teises pooles on ära toodud kutseõppekavade infotabelid koolide ja erialade kaupa. Teatmikus tutvustame ka erinevate inimeste elukutsevalikuid ning jagame praktilisi näpunäiteid oma elutee ja karjääri planeerimiseks.

Tänavusest teatmikust saad lugeda, kui lai erialavalik on kutseõppes, millised on noorte õppurite arvates töökohapõhise õppe eelised, kui ägeda kogemuse annab välispraktika ning kuidas jõuda Euroopa kutsemeistrivõistlustele. Lisaks saad teada, mida kutsekooli õppima asudes silmas pidada ja millised toetused on kutsehariduses, ning saad tutvuda ka kutsekoolide kaasaegsete elamis- ja õppimistingimustega.

2017./18. õppeaasta kutseõppevõimalusi kajastavat teatmikku saad nii veebis lehitseda (EST / RUS) kui ka alla laadida (EST / RUS)(.pdf).

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.