Mobile menu

Uudised

1. augustist võtab Innove ülesanded üle Haridus- ja Noorteamet

Haridus- ja NoorteametAlates 1. augustist 2020 lähevad kõik Sihtasutus Innove tegevused üle uuele riigiasutusele nimega Haridus- ja Noorteamet, mis on Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusala valitsusasutus.

3. juunil 2020 võttis Riigikogu vastu seadusemuudatused, millega luuakse alates 1. augustist 2020 Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusala organisatsioonide SA Innove, SA Archimedes, HITSA (Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse) ning Eesti Noorsootöö Keskus baasil Haridus- ja Noorteamet.  Tegemist on riigireformiga, mis koondab haridus-ja noortevaldkonna tegevused ühte asutusse. Tegevused viiakse üle ja neid jätkatakse sisuliste muutusteta. Augustikuust lähevad Haridus- ja Noorteametile üle muutumatul kujul kõik Innove tegevustega seotud õigused ja kohustused (sh lepingud). Üleviimine on vältimatu, kuna Innove tegevus lõpetatakse. Üleminekule kohaldatakse ettevõtte ülemineku sätteid.

1. augustist 2020 lähevad Haridus- ja Noorteametile üle ka Sihtasutus Innovega eelnevalt sõlmitud lepingud, mille täitmise tähtaeg on pärast nimetatud kuupäeva. Leping antakse üle muutmata kujul ja täidetakse Haridus- ja Noorteameti poolt samamoodi, nagu kokku lepitud.

Lepingulised tasu maksmise kohustused, mis on Innovel tekkinud enne ettevõtte ülemineku hetke saadud tööde, teenuste või asjade eest, kuid mille maksetähtaeg on 2020. augustikuu jooksul, palume esitada Innovele. Edaspidi on arve või akti alusel tasu maksjaks Haridus-ja Noorteamet. Palume tähele panna, et arved, kuupäevaga alates 01.08 tuleb esitada läbi e-arve operaatori Haridus-ja Noorteametile (e-arvete vastuvõtmise teenusepakkuja on Fitek).

Lepingulised tasu maksmise kohustused, mis on tekkinud enne ettevõtte ülemineku hetke saadud tööde, teenuste või asjade eest, tuleb tasuda Innove poolt esitatud arve alusel Innovele. Alates 1. augustist 2020 tekkinud lepingulise tasu maksmise kohustuse eest on arve esitajaks ja tasu saajaks Haridus-ja Noorteamet. Lepingutega seotud küsimuste korral palun pöörduge oma lepingujärgse kontaktisiku poole.

Haridus- ja Noorteameti olulisemad kontaktandmed, pangarekvisiidid jms leiate SIIT

Alates 1. augustist on meiega võimalik kontakteeruda helistades telefonil 735 0500 või kirjutades aadressile info@harno.ee, samuti toimivad ümbersuunatuna ka kõik praegused eesnimi.perenimi@innove.ee meiliaadressid. Tegevused jätkuvad senistel aadressidel.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.