Mobile menu

Uudised

Kingime sünnipäeva-aastal Eestile 100 LAK-õppe sündmust!

Alates 2010. aasta aprillikuust on keelekümblusvõrgustik keskendanud tähelepanu lõimitud aine- ja keeleõppele (LAK), et seda õppeviisi tutvustada ja väärtustada.

Innove kutsub haridusasutusi 2018. aasta aprillis läbi viima lõimimispõhimõtteid ja õpetajate koostööd tutvustavaid sündmusi, millest võiksid osa saada oma piirkonna partnerid ja kaugemad külalised üle Eesti. Selle aasta teema on õppija areng ja pädevuste kujunemine.   

Oodatud on avatud uste päevad, lahtised tunnid, näitused, seminarid, koolitused jne. Sihtkeelteks (aine- ja/või erialatundide ning ühiste tegevuste kaudu õpitavateks keelteks) võivad olla lisaks harjumuspärasele eesti keelele ka näiteks saksa keel, inglise keel, prantsuse keel, soome keel, jaapani keel, võru keel…

Sündmuste korraldajad saavad tutvustada oma asutustes toimuvaid keele- ja aineõpet lõimivaid õppetegevusi ja seda, kuidas niisuguses õppes toetatakse õpilaste pädevuste kujunemist.

Vaata täpsemalt 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.