Mobile menu

Uudised

Eesti koolihoone pälvis üleeuroopalise tunnustuse projektide konkursil

10. septembril anti Brüsselis toimunud suurejoonelisel tseremoonial üle tunnustusauhinnad üleeuroopalise projektikonkursi RegioStars finalistidele. Nende seas oli ka Innove poolt konkursile saadetud Põlva Gümnaasiumi ehitamise projekt.

Eestit esindasid Brüsselis Maarja Parve Innovest ning Põlva Gümnaasiumi direktor Alo Savi.

Konkursil RegioStars tunnustatakse innovaatilisi ja inspireerivaid projekte. Põlva kool on eriline just seetõttu, et tegemist on esimese liginullenergia koolimajaga Eestis.

Kooli projekti rahastas Innove vahendusel 4 913 200 euroga Euroopa Regionaalarengu Fond ning Eesti riik toetas 867 035 euroga. Projekti vedasid Haridus- ja Teadusministeerium koos RKASiga.

Aitäh kõigile panustajatele!

Vaata ka: www.facebook.com/EUinmyregion/ ️ja ametlikku brošüüri (Eesti projektist lk 24)

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.