Mobile menu

Uudised

Valminud on 2019. a riigieksamite analüüsid ja Eksamite Infosüsteemis on avaldatud statistilised andmed

Sel aastal toimusid riigieksamid 23. korda ja riigieksameid sooritas kokku 9657 eksaminandi. Õpilased pidid gümnaasiumi lõpetamiseks sooritama eesti keele või eesti keele teise keelena, võõrkeele ja matemaatika riigieksamid. Lisaks riigieksamitele tuli gümnaasiumi lõpetamiseks sooritada ka koolieksam ja uurimistöö.Eksam

Kokkuvõttes on 2019. aasta riigieksamite tulemused võrreldes varasemate aastatega jäänud stabiilseks. Võõrkeeleeksamite osas on märgata suuremat huvi erinevate võõrkeeleksamite valimisel ja ka üha enam noori esitab keeloskustaset kinnitava tunnistuse.

Kokkuvõtliku info eksamitulemuste kohta leiab riigieksamite ülevaatest, põhjalikumad eksamianalüüsid on välja toodud ainete kaupa ning kogu statistika on kättesaadav Eksamite Infosüsteemist:

 


Lisainfo:
mari.annus@innove.ee
Tel 7350 534, 52 76159

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.