Mobile menu

Uudised

„Aasta Kool 2018“ konkursile laekus ligi 70 tööd

Eile, 29. aprillil lõppes kandideerimine konkursile „Aasta Kool 2018“. Üleskutsele vastas 67 kooli.Meeskond

„Huvi konkursi vastu ületas meie ootusi mitmekordselt,“ ütles Innove õpetajaameti mainekujunduse peaspetsialist Silvia Uus. „Huviliste arv on väga selge märk sellest, et koolides tõepoolest viiakse ka õppetöö väliselt läbi põnevaid algatusi – õpilastel on soov tunnustada inspireerivaid õpetajaid ja kaasõpilasi ning näidata, kui huvitav on tänapäeva kooli siseelu.“

„Aasta Kool 2018“ kümme finalisti valib žürii, kuhu kuuluvad lisaks korraldajate esindajale ka ETV saatejuht Grete Lõbu, Eesti Õpilasesinduste Liidu aseesimees Marcus Ehasoo ja hariduse kõneisik, laulja Getter Jaani. 14. maist lähevad kümme parimat projekti tutvustamisele „Terevisiooni“ hommikusaates. Võitjakool selgub žürii hinnete ja rahva häälte ühistulemusena. Rahvas saab hääletama hakata alates 18. maist. Võitjakool avalikustatakse 1. juuni saates „Terevisioon“.

„Aasta Kool 2018“ on esimest korda toimuv koolidevaheline konkurss, mille eesmärk on näidata kooli loovas ja lõbusas võtmes, kus tegutsetakse ühiselt ka õppetöö väliselt. Projekt annab võimaluse tuua esile Eesti koolide ägedaid omadusi – teistmoodi õpikeskkonda, tänapäevast koolipere ja põnevaid õpetajaid. Konkurssi korraldab Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Konkursi läbiviimist toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.