Mobile menu

Uudised

Täna teevad abituriendid matemaatika riigieksamit

Täna, 24.  mail toimub matemaatika riigieksam, kuhu registreerus 8559 eksaminandi. Õpilane võis valida kitsa või laia matemaatikakursuse eksami vahel. Kitsa matemaatikakursuse eksami valis 3921 ja laia matemaatikakursuse eksami 4638 eksaminandi.

Gümnaasiumiastmes on võimalik õppida kas kitsast (8 kursust) või laia (14 kursust)  matemaatikakursust. Kitsast matemaatikakursust õppinu võis valida soovi korral ka laia matemaatikakursuse eksami ja vastupidi.

Eksamitöid hinnatakse skaalal 0 – 100 punkti. Eksami sooritamise tingimused on kõigile eksaminandidele ühesugused ja eksam loetakse sooritatuks, kui eksaminand on saanud eksamil vähemalt ühe punkti.

Matemaatika riigieksam lõpetab enamuse abiturientide sellekevadise eksamiperioodi. Mai lõpus ja juunis toimuvad veel lisaeksamid neile, kes mõjuvatel põhjustel ei saanud põhieksamitel osaleda. Eksamite tulemused avalikustatakse hiljemalt 20. juuniks infosüsteemis EIS https://eis.ekk.edu.ee/ ja riigiportaalis www.eesti.ee

Lisainfo riigieksamite kohta on leitav: www.innove.ee/eksamid-ja-testid/riigieksamid

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.