Mobile menu

Uudised

Algab õpetajaametit tutvustav ürituste sari “Aita luua homne Eesti”

Õnnelik laps

Kas Sina soovid oma tööga panustada ühiskonna tulevikku ja uute põlvkondade elukvaliteeti? Ehk oled mõelnud, et on aeg võtta vastu uued ja põnevad väljakutsed? Kui jah, siis tule ja kuula häid mõtteid ning räägi kaasa! 

Peatselt saab avalöögi üle-eestiline ürituste sari “Aita luua homne Eesti”, kuhu ootame osalema inimesi, kes mõlgutavad mõtteid karjääri muutmise suunal ja tunnevad huvi õpetajaameti vastu.

Kuna õpetajatöö üheks oluliseks eelduseks on kvalifikatsioon, siis oleks hea, kui Sul oleks olemas magistrikraad, sellega võrdsustatud haridustase või soov seda lähitulevikus omandada.

Mida me koos tegema hakkame?

Arutleme olulistel teemadel, tutvustame õpetajaks saamise võimalusi, õpetajaameti sisu ja väljakutseid, sööme koos õhtust ja naudime head seltskonda.

Kohapeal on erinevad õpetajaametit tutvustavad infomaterjalid ja käegakatsutavad haridusvaldkonna tööpakkumised.

Olulistel teemadel aitab fookust hoida armastatud teletäht Urmas Vaino.

Tiina Saar-Veelmaa

Millest me räägime?

  • Kuidas tunda ära soov teha karjääris pööre ja otsustada õpetajaameti kasuks? Neile küsimustele annab ausad vastused õpetaja, kes on ise karjääripöörde tulemusena selle ameti kasuks otsustanud!
  • Kas karjääripööre aitab leida elule uue tähenduse? Millal ja otsustav samm astuda? Kuidas karjääripööret sujuvalt ellu viia? Nutikat nõu annab Eesti tuntuim karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa.
  • Ma tahangi õpetajaks saada! Mis edasi? Tutvustame võimalusi, kuidas astuda järgmine samm.

Kuidas osaleda?

“Aita luua homne Eesti” sarja üritused toimuvad:

Kõik üritused algavad kell 17 ja lõppevad orienteeruvalt kell 20. Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine – kohtade arv on piiratud.

Registreerumine üritustele toimub siin

Tule kohale, sest maailma muutmine saab alguse iseendast!

 


Üritust korraldavad Innove ning Haridus- ja Teadusministeerium. Ürituste sarja toetab Euroopa Sotsiaalfond. Lisainfo: Silvia Uus, silvia.uus@innove.ee.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.