Mobile menu

Uudised

Algas registreerumine 2020. aasta LAK-õppe koolitustele

Innove mitmekeelse õppe ja keelekümblusmetoodika keskus korraldab täienduskoolitusi põhikoolide õpetajatele, õppejuhtidele ja haridusametnikele, kelle tööks on toetada muu kodukeelega lapsi eestikeelses õppes. Äsja algas registreerumine 2020. aasta koolitustele, mis on suunatud põhikooliõpetajatele.LAK

Koolitustel saab teadmisi lõimitud aine- ja keeleõppe ning keelekümbluse põhimõtetest, aga ka nüüdisaegsetest õppimise ja õpetamise viisidest kogemuslikus õppes.

Tänavu toimuvad koolitused viiel õppekaval: „LAK-õppe, keelekümbluse ABC“, „Draamaõpe – õppija arengu toetaja LAK-õppes“, „LAK-õppe metoodikakoolitus – aine, keel ja õpioskused“, „LAK-õppe rakendamise kogemusi õpetajalt õpetajale“, „Koostöised õppeviisid lõimitud aine- ja keeleõppes” ning „Lõiming kooli õppekava rakendamisel“. Kõik õppekavad leiad SIIT.

Koolitused on suunatud kõigile põhikooliõpetajatele, kes õpetavad eesti keeles muu kodukeelega lapsi (sh keelekümblusõpetajatele).

Koolitused on osalejale tasuta, kulud (v.a transpordi) katab Innove keelekümblusprogramm.

Registreerimine koolitustele toimub kuni kohtade jätkumiseni:

  • 2020. aasta üleriigilised koolitused leiad SIIT!
  • 2020. aasta piirkondlikud koolitused leiad SIIT!

Rohkem infot: Innove mitmekeelse õppe ja keelekümblusmetoodika keskuse peaspetsialist Maire Kebbinau (tel 735 06 48 / 533 36 54, e-post maire.kebbinau@innove.ee).

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.