Mobile menu

Uudised

Avanemas on lapsehoiukohtade loomise ja teenusepakkumise toetamise taotlusvoor

Euroopa Sotsiaalfondi taotlusvoor meetmes „Lapsehoiukohtade loomine ja teenusepakkumise toetamine 0–7-aastastele lastele” on avatud 26. veebruarist 2018 kuni 25. aprillini 2018 kl 17.00. 

Toetust antakse projektile, mille tegevustega luuakse uus lapsehoiukoht või uus eriilmeline lapsehoiukoht 0–7-aastasele lapsele ning projekti raames loodud kohal osutatakse lapsehoiuteenust või antakse alusharidust. Taotleja ja partner võib olla kohaliku omavalitsuse üksus; eraõiguslik juriidiline isik; valitsusasutus või selle hallatav riigiasutus.

Taotlusvooru tutvustamiseks toimuvad infopäevad 14. märtsil Tartus ja 16. märtsil Tallinnas.

Loe täpsemalt

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.