Mobile menu

Uudised

Õpetajaid on oodatud seminarile Edujam 2018 arendama digitaalsete vahendite kasutamist klassiruumis

Educraftor ja Innove kutsuvad kõikide alade õpetajaid praktilisele päevale! Edujam 2018 jooksul on võimalus töötada meeskonnas, et kasutades disainimõtlemist paljastada müüdid, mis on seotud digitaalsete vahendite kasutamisega klassiruumis.edujam

Ligikaudu 300 eKr kasutasid iidsed kreeklased Salamise tahvlit matemaatiliste arvutuste jaoks. Selle aja inimeste jaoks oli see ainulaadne ja arenenud meetod lahendamaks mõningaid maailma kõige äraarvamatuid ja raskemaid ülesandeid. Liigume kiirelt 2000 aastat edasi ja miski pole eriti muutunud. Tänapäeval on tahvelarvuti kergesti kättesaadav töövahend mitmete teiste digitaalsete abiliste seas, millega saab edukalt arvutada ja hinnata matemaatilisi ülesandeid. Kui vanad kreeklased said tahvli kasutamisega hakkama, siis saad ka Sina, kas pole!?

Ühine meiega Viljandis toimuval Edujamil, kus läbi disainimõtlemise ja meeskonnaõppe arendame uusi lahendusi matemaatilises digitaalsuses.

Üritus viiakse läbi nii inglise kui ka eesti keeles. Osalemine ei vaja ettevalmistumist. Üritus on tasuta, kuid registreerimine kohustuslik. Kohad on piiratud – soovituslik on registreerida ennast pigem varem!

Registreeru jämmima SIIN!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.