Mobile menu

Uudised

Eesti 100. juubeliks valmis kogumik „100 nõuannet oma raja leidmisel“

Innove Rajaleidja võrgustik on Eesti juubeliaasta puhul kokku kogunud sada nõuannet karjääri- ja õppenõustamise teemadel, mis on elu eri etappidel aktuaalsed nii väikelaste, koolinoorte kui ka nende vanemate argipäevas. Rajaleidja 100 trükise kuvatõmmis

Trükises keskendutakse kahe suure teema, karjääri kujundamine ning lapse ja noore areng ning toimetulek lõikes sellistele alateemadele nagu eneseanalüüs- ja areng, haridustee, töömaailm, mitmekülgne õpikogemus, suhtlemis- ja kõneoskused, vaimne tervis, käitumine ja õppimine. Nõuanded suunavad tulevikuga seotud valikute langetamisel ja lapse arengu toetamisel.

Trükis sai oma nime võrgustiku motost, et iga laps ja noor on eriline ning võimekas – tuleb vaid leida endale sobiv rada, mida mööda elus kõndida. Selle raja leidmisel ongi karjääri- ja õppenõustajad lastele, noortele, lapsevanematele, õpetajatele ja kõigile teistele noortega töötavatele täiskasvanutele toeks. Kuigi nõustamine on individuaalne protsess, on mitmeid nõuandeid, mis on oma universaalsuses muutumatud ja kasulikud kõigile – sellised mõtteterad kogumikku kogutud saigi.

„100 nõuannet oma raja leidmisel“ on elektroonilisel kujul lehitsetav siin ja pdf kujul allalaetav siin. Paberkandjal on trükised leitavad kõigis maakondlikes Rajaleidja keskustes või messidel jt üritustel, kus Rajaleidja oma boksiga kohal on.

Lisaks nõuannete kogumikule on Innove koostamas ka keelekümbluslugude kogumikku, mille kohta saab rohkem lugeda EV100 portaalist.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.