Mobile menu

Uudised

Eesti keel teise keelena põhikooli lõpueksamitöödega tutvumine ja apelleerimine

eksamitööga tutvumineApellatsiooniperioodil saab eesti keel teise keelena põhikooli lõpueksamitöödega tutvuda ajavahemikul 3.–10. juuli 2020. Tutvuda saab kas elektroonilise eksamitööga või paberil eksamitööga SA Innoves kohapeal.

Eksamitöö punktidega osade kaupa on võimalik tutvuda Eksamite Infosüsteemis (EIS), kust saab esitada avalduse elektroonse riigieksamitööga tutvumiseks. Täpsemad juhised avalduse esitamiseks leiad SIIT. 

Kui soovite eksamitöödega tutvuda SA-s Innove (Lõõtsa 4, Tallinn), siis palun tehke vastav märge Eksamite Infosüsteemis (EIS). Küsimused on oodatud e-posti aadressile maarja-liisa.kytt@innove.ee või telefonile 735 0525. 

Tutvuma tulles on kindlasti vaja kaasa võtta isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass, juhiluba)!

Eksamitöödel ei ole peal punkte ega hindajate märkmeid.

Kui eksaminand ei pea oma tulemust õiglaseks, võib ta esitada Haridus- ja Teadusministeeriumile vaide. Vaiet saab esitada viie tööpäeva jooksul eksamitunnistuse kättesaadavaks tegemise päevast arvates. Vaiet saab esitada EIS-is (vaata juhiseid SIIT) või saata ministeeriumile apellatsioonikomisjoni plangil kas allkirjastatud või digiallkirjastatud avaldus. Täpsemad juhised leiad SIIT.

Avalduses tuleb põhjendada vaide esitamist ja viidata konkreetsetele asjaoludele, mis põhjustel on alust arvata, et eksamitöö ei ole hinnatud vastavalt hindamisjuhendile.

Täpsemalt saab lugeda SIIT.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.