Mobile menu

Uudised

Kingime sünnipäeva-aastal Eestile 100 LAK-õppe sündmust! 

Ainetund võõrkeeles? Keeledušš? Lõimitud aine- ja keeleõppe moodulid? Keelehommikud? Filmiõhtud? Keelekohvikud? 

Innove õppekava ja metoodikakeskus kogub ja vahendab näiteid keeleõppe kaasaegsetest lahendustest, kus on lõimitud aine- ja keeleõpe (LAK). Ootame kõiki kaasa lööma aprillikuu tegevustes. Mitmed haridusasutused on juba teada andnud põnevatest algatustest. Näiteks Tallinna Ühisgümnaasium, Pelgulinna Gümnaasium ja Vanalinna Hariduskolleeegium alustavad oma koolipäevi aprillis keeleduššiga, kus õpitakse erinevates võõrkeeltes laule. Narva lasteaed “Sädemeke” korraldab huvilistele lahtiste uste päeva, lasteaias “Pingviin” esitatakse aga eestikeelne muusikaline muinasjutt. Erinevaid tegevusi toimub aprillikuu jooksul kõikjal üle Eesti nii lasteaedades, üldhariduskoolides kui ka kutseõppeasutustes.

Kutsume kõiki haridusasutusi 2018. aasta aprillis läbi viima lõimimispõhimõtteid ja õpetajate koostööd tutvustavaid sündmusi, millest võiksid osa saada kas

  1. oma asutuse kolleegid, lapsevanemad või
  2. piirkonna partnerid ning kaugemad külalised üle Eesti.    

Oodatud on avatud uste päevad, lahtised tunnid, näitused, seminarid, koolitused jne. Sihtkeelteks (aine- ja/või erialatundide ning ühiste tegevuste kaudu õpitavateks keelteks) võivad olla lisaks harjumuspärasele eesti keelele ka saksa keel, inglise keel, prantsuse keel, soome keel, jaapani keel, võru keel jne.

Sündmuste korraldajad saavad tutvustada oma asutustes toimuvaid keele- ja aineõpet lõimivaid õppetegevusi ja seda, kuidas niisuguses õppes toetatakse õpilaste pädevuste kujunemist LAK-õppe kodulehel http://www.lakope.ee 

Palume sündmused registreerida LAK-õppe kuu kodulehel märtsikuu jooksul, et aprillis juba külalisi ootavaid sündmusi külastada ja kogemusi koguda.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.