Mobile menu

Uudised

Eurotoetuste vahendamine liikus Innovest Riigi Tugiteenuste Keskusesse

Alates 1. aprillist hakkas kehtima muudatus, mis on osa riigireformi elluviimise kavast: SA Innove ja SA Archimedese rakendusüksuse funktsioonid viidi üle Riigi Tugiteenuste Keskusesse (RTK).veeb

Millised muudatused ootavad ees toetuse saajat?

Koduleht
Alates 1. aprillist saab toetuste kohta infot kodulehelt www.rtk.ee. Koduleht www.innove.ee/eurotoetused jääb mõneks ajaks alles, kuid sealset infot toetuste kohta alates 1. aprillist ei uuendata.

Toetuste uudiskiri
Innove eurotoetuste uudiskiri Toetuste Teataja lõpetas ilmumise, küll aga jätkub samateemaliste infokirjade väljastamine Riigi Tugiteenuste Keskusest. Kui soovite edaspidi saada eurotoetuste teemal infokirju, siis palume sisestada oma e-postiaadress SIIN.

Kontaktandmed
Innove toetuste agentuuri töötajad asusid 1. aprillist tööle Riigi Tugiteenuste Keskuse majja aadressil Lõkke 4, Tallinn. Muutusid ka telefoninumbrid ja e-postiaadressid. Uued kontaktandmed on leitavad SIIT.

Loe lisaks

 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.