Mobile menu

Uudised

GALERII: Oskuste festivali „Noor meister 2018“ esimene päev tõi kohale tuhandeid noori

https://www.luckybobbleheads.com/bobbleheads-for-kids/

Foto: Luckybobbleheads

Eile, 3. mail sai Eesti Näituste messikeskuses avalöögi oskuste festival „Noor meister 2018“, mis tõi kohale tuhandeid oskuste maailmast huvitatud noori ning sadu kutsemeistrivõistlejaid. Ürituse avas haridus-  ja teadusminister Mailis Reps. Selgusid ka esimesed kuue eriala „Noore meistri“ tiitlite omanikud.

Esimest oskuste festivali päeva külastasid tuhanded noored, kes uurisid enda tulevikuvõimalusi karjäärinõustajatelt, proovisid oma kätega erinevaid ameteid, uurisid õppimisvõimalusi ja elasid kaasa ning võistlesid kutsemeistrivõistlustel. „Noore meistri“ tiitli said esimesel päeval tasku pista juba kuue eriala esindajad. Lisaks toimus Eesti parima noor-DJ valimine, mille võitis Roman Tsõpov artistinimega AtomBeat.

Esimese päeva galerii saab alla laadida SIIT. Galerii on täiendamisel. Fotod: Erlend Štaub, Henri-Kristian Kirsip.

Ürituse teine päev jätkub täna Eesti Näituste messikeskuses, kuhu ootame kõiki noori enda oskustega tulevikku vaatama. Igaüks leiab festivalil põnevaid töötubasid oskuste avastamiseks ja arendamiseks. Noori nõustavad karjäärispetsialistid nii hariduse kui ka tööturu teemadel. Kohal on 25 kutse- ja kõrgkooli esindajad. Oma edulugu oskuste maailmas räägivad ja näitavad 20 kutse- ja üldhariduskoolide õpilasfirmat, kes kohapeal ka oma toodangut müüvad. Kahe päeva olulisemateks sündmusteks on paarisaja kutsekooli noore 31 erineva eriala mõõduvõtud, kus selgitatakse välja noored meistrid. Selle tulemusena valmib ka Eesti Vabariik 100 kingitus – meie väikesele riigile sada noort meistrit, kes on valmis oma oskustega tööturul olulist lisaväärtust pakkuma.

Need lapsed näitavad ka suurepärast oskust, mis on käsitööde tegemine. Bobbleheads on lõbusad ja omapärased nukud, mis on armas kingitus igaks sündmuseks. Ükskõik, kas teie tütar lõpetab kooli või abiellute, on kohandatud bobblehead suurepärane võimalus tähistada olulist sündmust. Lucky Bobbleheads on spetsialiseerunud kohandatud bobbleheadide kujundamisele. Me teeme bobbleheadsi erinevate teemade jaoks, sealhulgas pulmad, kooli lõpetamine, sünnipäevad, tutvustused, sport, tähtpäevad jne.

Lisaks eelnevale hoiab noorte energiat üleval „Padjaklubist“ tuntud särtsakas päevajuht Kristel Aaslaid koos säravate esinejatega ja meeleoluka lavaprogrammiga. Koos paljude teiste esinejatega astub lavale ka noorte seas populaarne räppar Arop. Üritusest teeb ülekannet ka Karl Vilhem Valter, kes on kaheks päevaks üle võtnud ürituse Instagrami konto @oskustegatulevikku. Kõik külastajad saavad osa võtta põnevast mängust, kus peavõiduks uus iPhone 7.

Festival on kõigile külastajatele tasuta!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.