Mobile menu

Uudised

Getter Jaani ja Eeva Talsi sütitavad noori inspireerivat koolitundi andma

Getter Jaani piltLauljatarid Getter Jaani ja Eeva Talsi kutsuvad õpilasi registreeruma inspiratsioonipäevale “Superstaaridega koolitunnis”. Kohtumisel noortega aitavad artistid 9.-12. klasside õpilastel õpetajate päevaks ette valmistada eriti ägeda koolitunni.

Getter Jaani leiab, et õpetajate päeval ise õpetaja kingadesse astumine on suurepärane võimalus mõistmaks, milline vägev amet see tegelikult on. “Kui mõtlen tagasi enda koolipäevadele ja õpetajatele, siis ma saan julgelt öelda, et mul väga vedas. Igal õpetajal oli oma kindel meetod, kuidas tund teha huvitavaks ning kuidas võita õpilaste tähelepanu. Ma väga imetlen ja austan neid. Minu tööks ja kireks on laulmine, seega annan parima, et jagada õpilastele pisut lavakogemust ning soovitusi, kuidas publiku tähelepanu võita, kuna õpetajate päeval tuleb ju õpilastel omavanuste ees huvi äratada mitmekümneks minutiks,” selgitas Jaani.

Eeva Talsi piltInspiratsiooniseminarid toimuvad 24. septembril Tartus SparkDemo keskuses ja 1. oktoobril Tallinnas Kultuurikatlas. Tartu seminaril on noori innustamas muusik Eeva Talsi ja armastatud õpetaja Eerik Säre Jaan Poska gümnaasiumist, Tallinnas aga lauljatar Getter Jaani ja õpetaja Jaak Juske Gustav Adolfi Gümnaasiumist. Koos selgitatakse välja, mis teeb ühe koolitunni eriliselt ägedaks ja milliseid nippe publiku võitmiseks tuleb tundi kaasa võtta.

Igast koolist oodatakse osalema 2-liikmelist meeskonda. Innove soovitab koolidel välja valida ühe inimese (nt direktor, huvijuht või mõni õpetaja), kes vastutab kooli registreerimise eest, nii ei teki mitmekordset kirjapanekut.

Uksed avatakse kell 15. Üritus algab 15.30 ja lõpeb orienteeruvalt kell 19.

Registreerumine on lõppenud!

Liitu üritusega ka Facebookis!

Ürituste eesmärk on valmistada õpilased ette õpetajate päevaks ning näidata, et õpetaja töö annab noorele väärt kogemuse kogu eluks – liidrioskused, avaliku esinemise oskuse, enesekehtestamise võime ja koostööoskused.

Üritust korraldavad SA Innove ning Haridus- ja Teadusministeerium. Üritust toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainfo:
Silvia Uus
Õpetajaameti mainekujunduse peaspetsialist

7350773, silvia.uus@innove.ee

 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.