Mobile menu

Uudised

Gümnaasiumitel on sisseastumiskatsete läbiviimiseks võimalik kasutada uudset e-sisseastumistesti

Innove koostab Tartu gümnaasiumite ühiskatsete jaoks e-testi, mida on soovi korral ka teistel koolidel võimalik kasutada.

Innove uuringute ja arenduskeskuse juht Aimi Püüa tänab Tartu koole initsiatiivi eest „Ühiselt saame teha digiteemades sammu edasi ning sel aastal on esmakordselt võimalus koolidel kasutada innovatiivset sisseastumise e-testi,“ tõdeb Püüa ja julgustab ka teiste piirkondade gümnaasiume pakutavat võimalust kasutama.

E-sisseastumistest koosneb matemaatika ja eesti keele ülesannetest ning toimub eksamite Infosüsteemis (EIS). E-testi on võimalik läbi viia nii distantsõppe vormis, st kodus kui ka klassiruumis. Testi ülesanded on koostanud Tartu õpetajad. Innove digitaliseerib ülesanded ning aitab testi läbi viia, tagades seeläbi testi ühetaolisuse ja kättesaadavuse.

Koolidel tuleb oma huvist e-sisseastumistesti kasutada teada anda e-posti aadressile: sisseastumine@innove.ee hiljemalt 30. aprilliks. Innove esindaja võtab e-testi kasutada soovivate koolide juhtidega ühendust ning arutatakse läbi ja lepitakse kokku korralduslikud küsimused.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.