Mobile menu

Uudised

Haridusasutused saavad Innovest toetust taotleda arendusprojektide jaoks

Taotlusvoor „Haridusasutuste arendusprojektid uuenevat õpikäsitust toetava organisatsioonikultuuri loomiseks“ on avatud 28. veebruarist  29. märtsini 2018.

Innove elukestva õppe keskuse juhataja Maarja Parve sõnul rahastatakse selle tegevuse raames projekte, mis aitavad kutseõppeasutustes, üldhariduskoolides ja koolieelsetes lasteasutustes kaasa uuenevat õpikäsitust toetava organisatsioonikultuuri loomisele. „Tegemist on sellel teemal juba viienda vooruga ning kogemus varasemate projektidega näitab, et haridusasutustel on palju põnevaid mõtteid organisatsiooni arendamiseks ja õppija paremaks toetamiseks. Ootame ka sel korral koolide ja lasteaedade terviklikke plaane, mis aitaks kaasa meie õpetajate ja õpilaste võimete parimal viisil ellurakendamisele“, toob Parve välja.

Taotlusi on oodatud Innovesse esitama haridusasutused, kuid olema peab haridusasutuse pidaja kirjalik nõusolek. Käesoleva taotlusvooru eelarve on kokku 100 000 eurot, millest moodustab Euroopa Sotsiaalfondi toetus kuni 85% ja riiklik kaasfinantseering 15% abikõlblikest kuludest. Maksimaalne toetussumma ühe projekti kohta on 10 000 eurot.

Taotlusi saab esitada kuni 29. märtsini 2018 kl 17.00 struktuuritoetuse keskkonnas E-toetus.

Infotund taotlejatele toimub 12. märtsil kl 13 Innoves (Lõõtsa 4, Tallinn).

Taotlusvooru viib läbi SA Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Lisainfo taotlusvooru kohta

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.