Mobile menu

Uudised

Haridusasutused saavad toetust taotleda arendusprojektide, õpiürituste ja meeskonnakoolituste jaoks

Innove elukestva õppe keskuse juhataja Maarja Parve sõnul rahastatakse projekte, mis aitavad kutseõppeasutustes, üldhariduskoolides ja koolieelsetes lasteasutustes kaasa uuenevat õpikäsitust toetava organisatsioonikultuuri loomisele. „Õpiürituste projekte ootame aga  haridusuuenduste, töösuhete, töökorralduse või õppiva organisatsiooni kujundamise teemadel ning koolide plaanitavad meeskonnakoolitused peaksid olema õppeasutuste ümberkorraldamisel või alustamisel töötajatele toeks,“ selgitab Parve.Haridusjuhtide arenguprogramm

Avatud taotlusvoorud toimuvad määruse „Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis“ raames ning neid rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist.

Tegevuses 4 „Haridusasutuste arendusprojektid uuenevat õpikäsitust toetava organisatsioonikultuuri loomiseks“ võivad taotlejad olla haridusasutused või haridusasutuste pidajad ning taotletava toetuse maksimaalne summa on 10 000 eurot taotluse kohta.

Tegevuses 5 „Üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste ümberkorraldamist või alustamist toetavad meeskonnakoolitused”  saavad toetust taotleda mitte varem kui 2014. aasta 1. jaanuarist ümberkorraldatud või uued, alates 2015. aasta 1. juunist asutatud üldhariduskoolid ja kutseõppeasutused ning taotletava toetuse maksimaalne summa on 5000 eurot taotluse kohta.

Tegevuses 7 „Haridusasutuste meeskondade ühist õppimist toetavad õpiüritused“  võivad taotlejad olla haridusasutused või haridusasutuste pidajad ning taotletava toetuse maksimaalne summa on 5000 eurot taotluse kohta.

Taotlusvoore viib läbi SA Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Käimasolevate taotlusvoorude tingimuste ja rõhuasetuste tutvustamiseks korraldab Innove huvilistele infoseminari 17. septembril kl 11-14 SA Innoves (Tallinn, Lõõtsa 4)

Lisainfo taotlemise kohta ja infopäevale registreerumine:
tegevus 4; 7
tegevus 5

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.