Mobile menu

Uudised

Avanemas on haridusasutuste arendusprojektide ja õpiürituste taotlusvoorud

Juunis avanevad määruse „Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeksuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis“ tegevuse 4 „Haridusasutuste arendusprojektid uuenevat õpikäsitust toetava organisatsioonikultuuri loomiseks“ ja tegevuse 7 „Haridusasutuste meeskondade ühist õppimist toetavad õpiüritused“ jooksvad taotlusvoorud.

Toetust antakse eesmärgiga võimestada haridusasutusi looma organisatsioonikultuuri, mis lähtub iga õppija individuaalset ja sotsiaalset arengut toetavast, õpioskusi, loovust ja ettevõtlikkust arendavast õpikäsitusest.

Taotlejad võivad olla haridusasutused pidaja kirjalikul nõusolekul või haridusasutuste pidajad. Haridusasutus on koolieelne lasteasutus (v.a lastehoiuteenust osutavad organisatsioonid), üldhariduskool, (sh täiskasvanute gümnaasium) ja kutseõppeasutus.

Ootame kõiki huvilisi taotlusvooru tutvustavale INFOPÄEVALE 17. juunil kl 11–14 Tallinnasse Tallink City Hotelli (A. Laikmaa 5). Infopäeval räägime, milliseid taotlusi oodatakse ja kuidas taotlust esitada läbi E-toetuse keskkonna.

Infopäeva VIDEOÜLEKANNE.

Tegevuses 4 on taotletava toetuse maksimaalne summa 10 000 eurot taotluse kohta.

Tegevuses 7 on taotletava toetuse maksimaalne summa 5000 eurot taotluse kohta.

Toetus makstakse välja kindlasummalise makse alusel pärast tegevuste elluviimist ja projekti tulemuste (sh näitajate) täielikul saavutamisel. Projekti tulemuste osalisel saavutamisel jääb toetus välja maksmata.

Projektide maksimaalne kestus on 14 kuud.

Täpsem info taotlusvooru kuupäevade ja tegevuste osas lisandub peagi.

Lisainfo

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.