Mobile menu

Uudised

Hariduse tulevikutegijate programm tutvustab noortele kaasaegset õpetajatööd

Sel sügisel ootab Innove juba teist aastat järjest üliõpilasi liituma programmiga „Hariduse tulevikutegijad”, mis annab võimaluse panna proovile enda juhioskused, kohtuda inspireerivate haridusvaldkonna inimestega ning külastada muu hulgas ka uuenduslike Hollandi koolidega. 

„Pidevas muutumises ühiskond kujundab nii kooli kui ka õpetaja rolli. Õpetajaamet on hea võimalus ennast teostada, olla positiivne eeskuju, arvamusliider ja protsesside mõjutaja nii kogukonna kui ka riigi tasandil,“ rääkis Innove õpetajaameti mainekujunduse peaspetsialist Silvia Uus. Lisaks sellele, et osalejad tutvuvad õpetajatöö sisuga Eestis, külastatakse programmi raames ka õppeasutusi Hollandis, et näha, kuidas mujal maailmas haridustee organiseeritud on.

„Liituma ootame julgeid ja avatud noori, kes on valmis kaaluma õpetajaametit kui üht võimalikku karjäärivalikut. Programmi saavad kandideerida tudengid, kes ei ole õpetajakoolituse üliõpilased,“ selgitas programmijuht Kaisa Jõgeva ning julgustas enda kogemusele tuginedes huvilisi kindlasti kandideerima.

Programmi kandideerimiseks tuleb saata vabas vormis CV, väljavõte õpingutulemustest ning üheminutiline liftikõne teemal „Milline võiks välja näha tuleviku kool?“. Dokumente oodatakse aadressile kaisa.jogeva@innove.ee hiljemalt 8. oktoobriksKoolitused toimuvad ajavahemikul oktoober 2018 – märts 2019.

Rohkem infot leiab Innove kodulehelt ja Faceookist.

 

Lisainfo:

Kaisa Jõgeva
kaisa.jogeva@innove.ee
programmijuht

 

 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.