Mobile menu

Uudised

Ilmus uus HEV-õppevara – „Eesti keele tööraamat 5. klassile“ III ja IV osa

2018./2019. õppeaastal ilmus uus hariduslike erivajadusega õpilastele mõeldud õppevara – „Eesti keele tööraamat 5. klassile“, autor Ana Kontor, kaasautor Karl Karlep. Kui viieosalise õppevara I osa ja „Tarkvara mapp“ ilmusid 2018. aasta augustis ja II osa oktoobris, siis nüüd on saadaval ka III ja IV osa.

Tööraamat on koostatud põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava lihtsustatud õppetaseme eesti keele ainekava alusel. Peamiseks sihtrühmaks on 5. klassi hariduslike erivajadustega õppijad nii erivajadustega laste kui ka tavakoolides. Samuti sobib materjal nõrga verbaalse tasemega õppijatele, kellele on soovitatud õppimisel rakendada vähendatud õpitulemusi, samuti neile, kelle kõnearengu tase on lähedane lihtsustatud õppe 5. klassi tasemele. Materjal sobilik õpiraskustega õppijatele, kellele on rakendatud individuaalne õppekava, saavutamaks minimaliseeritud õpitulemused eesti keeles.

Tööraamat on õpikut ja töövihikut ühendav õppematerjal, mis sisaldab harjutusi ja ülesandeid teemade tutvustamiseks, vajalike oskuste omandamiseks, sh harjutusmaterjali nii frontaalseks kui ka iseseisvaks tööks ja enesekontrolliks. Õppevara kasutamine võimaldab õpetada last sõltuvalt oskuste omandatuse tasemest kas koostegevuses, näidise järgi tegutsemises, verbaalse ja näitliku (pildid, skeemid, märgid) suunamisega, soorituses verbaalsete kommenteerimisega, täitmisele eelneva ja järgneva kommenteerimisega või suhteliselt iseseisva sooritusega, millele kaasneb vaikse häälega või sisekõnes kommenteerimine.

Tööraamat koosneb neljast tööraamatust ja õigekirja omandamist toetavate skeemide ja reeglite kogumikust – „Tarkvara mapist“.

Õppevara saab tellida Innove e-poest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.