Mobile menu

Uudised

Innove pakub e-eksamite korraldamise teenust õppeasutusele sisseastumiseksamite läbiviimiseks

7.– 8. juulil toimunud Tallinna Ülikooli e-sissestumiseksamitele, mis leidsid aset Innove e-testide keskkonnas EIS, registreerus ligi 700 noort.

Eile toimus riigiteaduste ning haldus- ja ärikorralduse valdkonna ning täna õigusteaduse valdkonna e-eksam. Sel aastal kandideeris Tallinna Ülikooli õigusteaduse valdkonda rekordarv huvilisi –  kokku ligikaudu 300. Riigiteaduste ning haldus- ja ärikorralduse valdkonna e-sisseastumiseksamile pani end kirja ligi 400 õpilast.

Innove pakub e-eksamite korraldamise teenust õppeasutusele sisseastumiseksamite läbiviimise lihtsustamiseks. Võrreldes paberil tehtavate testidega on e-testide läbiviimine paindlikum ning hindamine kiire ja objektiivne. Olukorras, kus sisseastujate arv on aasta-aastalt kasvutrendis ning õppetöö ja testimine ülikoolides suures osas paberivaba, julgustavad Innove spetsialistid antud teenust kasutusele võtma ka teistel erialadel.

Innove on Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudile sisseastumise e-eksamite korraldamisel abiks olnud juba seitse aastat.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.