Mobile menu

Uudised

Innove kutsel koolitavad haridusspetsialiste keelekümbluseksperdid Minnesota Ülikoolist

22.-26. oktoobrini toimub Pärnu SPA Estonia Konverentsikeskuses Innove õppekava- ja metoodikakeskuse keelekümblusprogrammi meeskonna eestvedamisel kahesuunalise keelekümbluse  esimene koolimeeskondi ettevalmistav seminar. Seminari on läbi viima kutsutud valdkonna tunnustatud ja laia keelekümbluse kogemusega eksperdid Diane Tedick ja Tara Fortune Ameerika Ühendriikidest Minnesota Ülikoolist.

Pärnu seminar on suunatud keelekümblusprogrammiga liitunud kahesuunalise keelekümbluse üldhariduskoolide meeskondadele: koolijuhtidele, õpetajatele, keelekümbluskoordinaatoritele; keelekümblusprogrammi koolitajatele, haridusspetsialistidele. Seminari eesmärgiks on kahesuunalise keelekümbluse mudeli koolimeeskondade töö kavandamine pilootkoolide omapära ja tingimusi arvestades. Osalevad ka keelekümblusprogrammi partnerid õpetajate keelekümblusprogrammi täienduskoolituse valdkonnas.

Kahesuunalise keelekümbluse programm pakub eesti ja vene kodukeelega lastele kakskeelset õppekeskkonda lasteaias, võimaldades neile õppimist ja arenemist mõlemas keeles ja kultuuriruumis. Kahesuunalise keelekümblusega tegelevad lasteaiad Tartus, Pärnus, Tallinnas ja Tapal.

Sihtasutus Innove koordineerib kahesuunalise keelekümblusprogrammi ettevalmistust ja käivitamist, programmi rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.  Ameerika Ühendriikide ekspertide seminari rahastavad Haridus- ja Teadusministeerium ja Ameerika Ühendriikide saatkond.

Lisainfo:
Karin Piirsalu
SA Innove keelekümbluse peaspetsialist
karin.piirsalu@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.