Mobile menu

Uudised

Innove Rajaleidja bränd saab 2019. aastast uue kuue

Seoses karjääriteenuste liikumisega Töötukassasse saab Innove Rajaleidja brändi primaarseks värvitooniks varasema punase asemel sügavlilla.

Lisaks töökorralduslikele muudatustele on Rajaleidjal kui Innove tegevusvaldkonnal uuest aastast punase värvi asemel uus toon, milleks on soe ja sügav lilla. Lilla on olnud Rajaleidja värvivalikus juba aastaid, kuid seda seni ühe kõrvaltoonina. Õppenõustamisteenuste teavituses on aga lillat värvi läbivana kasutatud juba üle aasta.

„Lilla on võrreldes jõulise ja intensiivse punasega rahulikum toon, mis sisendab soojust ja turvalisust. Samu väärtusi kannavad ka Rajaleidja õppenõustamisteenused,“ kommenteeris SA Innove kommunikatsiooni ja rahvusvahelise koostöö valdkonna juht Anneli Aab.

Ülejäänud sümboolikat muudatus ei mõjuta ning Rajaleidja järgib koos teiste Innove tegevusvaldkondadega Innove kui organisatsiooni visuaalset identiteeti.

Pikemalt on Rajaleidja õppenõustamisteenuste kohta võimalik lugeda Innove kodulehelt ja Rajaleidja kodulehelt. Karjääriteenuste reformi kohta saab lugeda Innove uudiste rubriigist.

Rajaleidja uus visuaalne identiteet

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.