Mobile menu

Uudised

Innove edastas koolidele rahulolu- ja koolikeskkonna küsitluste tulemused

Veebruaris-märtsis viis Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga läbi riiklikud üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused. Nüüd sai iga kool juurdepääsu oma kooli tulemustele.

Käesoleva aasta tulemused edastati koolidele esmakordselt spetsiaalse veebipõhise tagasisidekeskkonna kaudu. Veebirakendus on loodud selleks, et anda haridusasutustele tagasisidet iga-aastaste riiklike rahuloluküsitluste tulemuste kohta. Uudsesse rakendusse on koondatud kõik rahuloluküsitluste tulemused alates 2017. aastast. Ka edaspidi saavad haridusasutused küsitluste tulemustega tutvuda loodud veebirakenduse vahendusel. Igal haridusasutusel on tulemuste vaatamiseks oma unikaalne veebilink. Soovitame haridusasutuste esindajatel neile edastatud veebilink salvestada, sest vajadusel on nii tagasisidekeskkonda lihtsam leida. Kui haridusasutus ei soovi enda tulemusi teistele haridusasutustele avaldada, siis ei tohi enda tulemuste veebilinki jagada.

Seekord võttis riiklikest üldhariduskoolide küsitlustest osa 430 kooli. Kõikidest 4. klassi õpilastest vastas küsitlusele 71%, 8. klassis 72%, 11. klassis 75% ning täiskasvanute gümnaasiumite õppijatest vastas küsitlusele 26%.

Küsitluste peamised koondtulemused avaldatakse sügisel haridusandmete veebiportaalis www.haridussilm.ee

Üleriigiline koolide rahuloluküsitlus toimus neljandat korda. Küsitlused olid elektroonsed, igale koolile edastati individuaalne veebilink. Sel aastal osalesid vaid õpilased, kuid järgmisel aastal saavad tagasiside anda lisaks õpilastele ka lapsevanemad ja õpetajad. Õpilaste rahuloluküsitlused toimuvad igal aastal, õpetajaid ja lapsevanemaid küsitletakse üle kolme aasta.  

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.