Mobile menu

Uudised

Innove sai peresõbraliku tööandja kuldtaseme märgise

17. oktoobril anti Innovele pidulikul tänuüritusel üle peresõbraliku tööandja kuldtaseme märgis. 2017. aastal sai Innove pronkstaseme, sel korral oli taotlemisel hõbetase, aga hindamiskomisjon otsustas, et Innove on auga välja teeninud kõrgeima ehk kuldtaseme märgise.

Sotsiaalministeerium koos partneritega alustas Euroopa Sotsiaalfondi toel peresõbraliku tööandja märgise mudeli välja töötamist 2016. a. Peresõbraliku tööandja mudel hõlmab pikaajalist konsulteerimis- ja hindamisprotsessi. Töötajate töö- ja pereelu parema ühitamise võimaluste tagamiseks toetatakse ja nõustatakse tööandjat pikaajaliselt, sest nii saab püsivalt muuta organisatsiooni kultuuri ja keskkonda peresõbralikumaks. Pikaajaline taotlemisprotsess on mitmete toetavate tegevustega sisustatud, et tulemused oleksid püsivad ja jätkusuutlikud.

Innove puhul olid peamisteks muutusteks taotlemisperioodi vältel eelkõige kaugtöö ja paindliku tööaja juurutamine ning väärtuspõhise juhtimisega alustamine. Parandatud on info jagamist organisatsioonis, uuendatud on välisveeb ja kaasajastatud värbamiskuulutused. Senisest enam on tähelepanu pööratud nii organisatsiooniga liitunud uutele töötajatele kui ka töölt lahkujatele, kellelt on saadud teavet selle kohta, kuidas saaksime end veelgi parandada. Traditsiooniliseks ürituseks on saanud sel aastal peagi algav tervisenädal, loodud on terviserada, kirja on pandud ja hoolega järgitakse rohelise Innove põhimõtteid. Innove peakontori töötajad on saanud uuenenud ja kaasaegsed tööruumid ning maja kõikidele korrustele on lisandunud ka laste mängunurgad.

Lisaks peresõbraliku tööandja kuldtaseme märgisele sai Innove hiljuti ka atraktiivse tööandja aumärgise. Kõik Innove viimase aja saavutused on tugevaks kinnituseks, et Innove on hea mainega, atraktiivne, hooliv, töötaja- ja peresõbralik tööandja – on, mille üle uhke olla! Kindlasti jätkuvad ka tulevikus tegevused, mis mainet praeguste, aga ka endiste ja tulevaste töötajate silmis tõstavad.

Innove tänab kõiki, kes on kaasa tulnud organisatsioonis viimastel aastatel aset leidnud uuenduste ja muudatustega, et Innove oleks päev-päevalt järjest enam pere- ja töötajasõbralik.

Rohkem infot peresõbraliku tööandja märgise programmi kohta leiab siit.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.