Mobile menu

Uudised

Innove sulgeb Rajaleidja karjääriveebi ja ametite andmebaasi

Innove sulgeb 31. detsembril 2019 rajaleidja.ee veebis karjääriteenuste osa ning ametite andmebaasi.

Laialdase info karjääriplaneerimise kohta leiate juba praegu veebilehelt edu.ee ja karjääriteemadele suunatud Eesti Töötukassa lehelt minukarjäär.ee.

Aastatel 2014–2018 arendas ja osutas SA Innove Rajaleidja võrgustik 7–26-aastastele lastele ja noortele karjääriteenuseid – karjäärinõustamist ja karjääriinfot. Alates 1. jaanuarist 2019 osutab karjääriteenuseid kõigile Eesti Töötukassa. Karjäärinõustamisele saab aja broneerida SIIT.

Perioodil 2014–2018 ilmunud Rajaleidja karjääriteemalist materjali hoiustame kuni 31.12.2019 järgmistel veebilehekülgedel:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.