Mobile menu

Uudised

Innove toob ETV2 ekraanile uue telesaate „Noor meister“

Märtsi lõpus jõuab ETV2 ekraanile põnev telesari „Noor meister“, mis tipneb 3.–4. mail Eesti Näituste messikeskuses toimuva festivaliga Noor Meister 2019.

Kümneosalise saate igas episoodis panevad end võistlustules proovile Eesti kutsekoolide parimad noored meistrid. Saate teeb eriliseks see, et iga osa tegevus toimub erinevas kutsekoolis. Lisaks sellele tutvustatakse igas episoodis veel kaht Eesti kutsekooli. Tiir tehakse peale tervele Eestile.

Telesarja viimane episood filmitakse üles 3.–4. mail Eesti Näituste messikeskuses toimuval oskuste festivalil Noor Meister 2019. Kohapeal on võimalik jälgida umbes 15 kutsemeistrivõistlust, kus panevad ennast proovile parimad kutseõppurid üle Eesti. Oma teadmisi ja oskusi saavad täiendada ka külastajad proovides kätt erinevates töötubades, mida korraldavad koolid ja ettevõtted ning vaadates ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused.

Festivali sisustavad särtsakas päevajuht Daniel Levi, kes esineb ka oma bändiga, DJ lahing, õpilasfirmad, kutsekoolid, karjäärispetsialistid ja teised põnevad eksponendid.

Rohkem infot oskuste festivali kohta leiad www.noormeister.ee

Noor Meister 2019 võistlussaate võtted on alanud! Esimene osa esilinastub juba 23. märtsil ETV 2-s – igas saates leiab aset üks põnev kutsemeistrivõistlus, kus panevad end proovile noored oma ala meistrid kutsekoolidest üle Eesti!

Posted by Noor Meister on Neljapäev, 7. märts 2019

Telesarja tellija on Innove, sari valmib Euroopa Sotsiaalfondi toel.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.