Mobile menu

Uudised

Innove tunnistati konkursil Unistuste Tööandja 2018 avaliku sektori parimaks tööandjaks

Innove Unistuste tööandja

Auhinna võttis vastu SA Innove personalijuht Elina Meidla.

Sihtasutus Innove tunnistati konkursil Unistuste Tööandja 2018 avalike asutuste kategoorias parimaks tööandjaks.

Innove juhatuse liikme Birgit Lao sõnul kinnitab saadud tunnustus valitud paindliku ja liikuva töökorralduse ning kaugtöö võimaluste põhjendatust: „Innove üks tugevus tööandjana on kindlasti tänapäevane töökorraldus ja kaugtöö tegemise võimalused. Oleme esindatud 15 punktis üle Eesti ja pakume oma inimestele töötamise võimalust just seal, kus on nende kodu. Meie toome tegemist vajava töö oma inimeste – hariduse ekspertide juurde.“

Sihtasutuse Innove alla kuulub üle-eestiline Rajaleidja võrgustik, mis pakub karjääri- ja õppenõustamisteenuseid. Rajaleidja keskused asuvad kõigis Eesti maakondades ja nende kaudu on Innove töötajatele loodud võimalus töötada paindlikult ja sobivas Eesti piirkonnas.

Innove on hariduse kompetentsikeskus Eestis, mis edendab üld- ja kutsehariduse valdkonda, pakub üle-eestilise Rajaleidja võrgustiku kaudu karjääri- ja õppenõustamisteenuseid ning vahendab Euroopa Liidu toetusi. Innoves töötab 450 inimest. Eelmisel aastal tunnustati Innovet märgisega Kaugtöö tegija 2017 ning anti peresõbraliku tööandja algmärgis.

Juba viiendat aastat välja selgitatava Unistuste Tööandja konkursi finaali pääsesid žürii otsusega neli organisatsiooni: Innove SA, Pipedrive OÜ, AS SEB Pank ja Tele2 Eesti AS. Töötajaid said ise oma tööandjaid kiita ja ühtekokku kiitsid tänavuse konkursi raames ligi 600 töötajat 150 erinevat organisatsiooni. Konkurssi korraldas Marketingi Instituut

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.