Mobile menu

Uudised

Innove tutvustab haridustehnoloogia konverentsil Edu EXEX 2019 õpetajale ja õppijale suunatud digilahendusi

Birgit Lao TEDx konverentsilÕpe liigub üha enam klassikalistelt eksamitelt uute, digitaalsete ja vahetut tagasisidet võimaldavate lahenduste suunas. Õpetajal peab olema käepärast varaait, kust saada lisamaterjale oma õpetamise rikastamiseks ja lihtsustamiseks. Seda suunda toetab Innove E-koolikoti arendamise ning lihtsustatud õppe digimaterjalidega.

Õppijat toetava tagasiside eesmärk saab üha enam olema see, et nii õpetaja kui õppija saavad regulaarselt oma õpiteekonda ja tulemusi jälgida. Seda suunda toetavad Innove poolt välja töötatud e-tasemetööd, diagnostilised ehk automaatselt tagasisidet andvad testid, üldpädevustestid.

Hindamisel on oluline keskenduda tulemuse saavutamisele ja see, millist teekonda pidi seda tehakse, milliseid materjale omavahel kombineeritakse, ei oma tähtsust. See on õpetaja valik.

Innove juhatuse esimees Birgit Lao teeb konverentsil ettekande: Kuidas digilahendused toetavad personaalset õppimist ja õpetamist? 

Innove TEDx konverentsilInnove kontaktlauas saab ülevaate

  • E-tasemetöödest
  • Diagnostilistest ehk d-testidest
  • Üldpädevustestidest sh digipädevustestist
  • Lihtsustatud õppe digimaterjalidest
  • E-koolikotist

Haridustehnoloogia konverents Edu EXEX 2019 toimub 12. septembril 2019 Kultuurikatlas, Tallinnas. Lähemalt konverentsist siin: https://exex.eu/edu/

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.