Mobile menu

Uudised

Innovest saab toetust taotleda uudsete toodete ja teenuste loomiseks sotsiaalvaldkonnas

Tänasest kuni 18. novembrini on avatud taotlusvoor, kust toetatakse projekte, mis pakuvad abivajajate ja nende lähedaste toimetuleku parandamiseks uudseid lahendusi.

Innove tööelu keskuse juhi Ülle Luide sõnul oodatakse nii omavalitsustelt kui ka era- ja kolmanda sektori organisatsioonidelt kaasaegseid lahendusi, mis vähendaksid lähedaste hoolduskoormust ning aitaksid erivajadustega inimestel paremini toime tulla. „Taotlusvooru raames toetatakse teenuse või toote testimist sihtrühmal, selle arendamist vastavalt testimise tulemustele ning ka vajaliku partnerluse ja koostöövõrgustiku arendamist,“ selgitab Luide.koostöö

Taotlusvooru eelarve on 2 miljonit eurot, väikseim toetus projekti kohta 50 000 ning suurim 300 000 eurot. Kohalike omavalitsuste puhul võib toetus ulatuda 85 protsendini abikõlblikest kuludest, teistel taotlejatel 65 protsendini. Projekte rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist.

Tegevuse „Eakatele, erivajadustega ja toimetulekuraskustega inimestele ning nende pereliikmetele töölesaamist toetavad hoolekandeteenused” uudsete lahenduste väljatöötamise ja elluviimise põhitoetuse taotlusvooru korraldab SA Innove koostöös Sotsiaalministeeriumiga. Tegemist on selleteemalise teise taotlusvooruga, mis on avatud 1. oktoobrist kuni 18. novembrini 2019 kl 17.00.

Huvilistele tutvustatakse taotlusvooru 10. oktoobril Tartus  ja 11. oktoobril Tallinnas toimuvatel infopäevadel.

Täpsem info taotlusvooru kohta ja infopäevadele registreerimine

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.