Mobile menu

Uudised

Inspiratsiooniseminar “Superstaariga koolitunnis” tõi kokku ligi 100 noort

Inspiratsiooniseminar „Superstaaridega koolitunnis“ tõi 9.-12. klasside õpilased kuulama Eesti lavaartiste ja oma ametist vaimustunud särasilmseid eeskujusid. Õpetajate päevaks valmistus ürituse raames kokku pea 100 koolinoort, kellest pooled Tallinnas ja pooled Tartus.

“Õpetajate päev on vahva võimalus, mil noor saab seda rolli ise tunda,” ütleb Eeva Talsi. Getter Jaani leiab, et õpetajate päeval ise õpetaja kingadesse astumine on suurepärane võimalus mõistmaks, milline vägev amet see tegelikult on. “Kui mõtlen tagasi enda koolipäevadele ja õpetajatele, siis ma saan julgelt öelda, et mul väga vedas,“ selgitas Jaani.

Lisaks osales Tartu seminaril armastatud õpetaja Eerik Säre Tartu Jaan Poska gümnaasiumist ning Tallinnas Jaak Juske Gustav Adolfi Gümnaasiumist. Koos noortega selgitati välja, mis teeb ühe koolitunni eriliselt ägedaks ja milliseid nippe publiku võitmiseks tuleb tundi kaasa võtta.

 

Üritust modereeris koolitaja Harald Lepisk.

Inspiratsioonipäeva eesmärk oli näidata, et õpetaja töö annab noorele väärt kogemuse kogu eluks – liidrioskused, avaliku esinemise oskuse, enesekehtestamise võime ja koostööoskused.

Ürituse korraldasid SA Innove ning Haridus- ja Teadusministeerium. Üritust toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Inspiratsioonipäeva pildid Inspiratsioonipäeva pildid

Galerii Tartu inspiratsioonipäevast leiad SIIT. 

Galerii Tallinna inspiratsioonipäevast leiad SIIT. 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.