Mobile menu

Uudised

Inspireeriv seminar jagab abiturientidele nippe õpetajate päevaks

Oktoobris toimuva õpetajate päeva eel kutsub Innove abituriente osalema inspiratsiooniseminaril „Kuidas disainida põnev koolitund?“ Üritused toimuvad 25. septembril Tartus Erinevate Tubade Klubis ja 27. septembril Tallinnas TTÜ Mektorys. õpilased annavad koolitundi

„Õpetajate päeval tegutsevad abiturendid küsivad sageli, kuidas viia läbi põnev ja inspireeriv tund. Seminaridel püüamegi leida vastuse küsimustele, mis teeb ühe koolitunni eriliselt ägedaks ja mis nippe kasutavad armastatud õpetajad,“ sõnas Innove õpetajaameti mainekujunduse peaspetsialist Silvia Uus.

Ürituse viib nii Tartus kui ka Tallinnas läbi Harald Lepisk, mõlemal seminaril esineb õpilaste poolt armastatud õpetaja.

Igast koolist ootame osalema 2-liikmelisi meeskondi. „Ootame osalema eeskätt neid abituriente, kes õpetajate päeva korralduses aktiivselt kaasa löövad,“ sõnas Uus.

Praktilise poole pealt soovitab Innove koolil välja valida üks inimene (nt direktor, huvijuht või mõni õpetaja), kes vastutab kooli registreerimise eest, nii ei teki mitmekordset kirjapanekut. Registreerimisel tuleb olla kiire, sest mõlemast üritusest saab osa võtta 50 abiturienti. „Kuid ürituse emotsioone ja kaasavõetavat materjali saab pärast jagada ka koolikaaslastele,“ lisas Uus.

Registreerimine algab 10. septembril Innove sündmuste kalendris, kust on leitav ka ürituse ajakava.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.